Kožené sedacie súpravy

Z nášho širokého sortimentu si vyberie naozaj každý! Iba u nás nájdete rohové sedacie súpravy, ktoré patria k najobľúbenejším voľbám na trhu. Sedacie súpravy v tvare U sú trendovým doplnkom každej modernej domácnosti. Ich zaujímavý tvar posunie vaše bývanie na novú úroveň! Sedacie súpravy vám poskytnú praktické a priestorovo objemné možnosti rozostavenia. Všetky sedačky sú komfortné a pohodlné, a teda poskytnú dokonalý odpočinok vám, ale aj vašim hosťom!

Vysokohodnotné dizajnové spracovanie založené na najaktuálnejších prvkoch robí z každého produktu originál. A navyše všetky produkty ponúkame svojim zákazníkom za najlepšie ceny na trhu! Doplňte svoju domácnosť o exkluzívnu koženú sedaciu súpravus jedinečným štýlom, ktorú si zamilujete! Špičkové produkty, špičková cena, špičkové služby – iba u nás! Hľadáte niečo, čo váš domov vyzdvihne na vyššiu úroveň a zabezpečí vám to, že sa nielen vy budete každý deň tešiť domov, ale aj návštevy k vám budú chodiť s radosťou a budú sa u vás cítiť dobre? Máte reprezentačné priestory vo svojej firme alebo máte hotel s krásne prepracovanou vstupnou halou a chcete tieto priestory niečím vylepšiť a dotiahnuť do dokonalosti? Máme pre vás odpoveď, ktorá je oveľa jednoduchšia ako by ste si mysleli. Nepotrebujete prehnane drahé sedacie súpravy dovezené zo zahraničných showroomov a nepotrebujete ani drahé doplnky k tejto sedacej súprave. Riešením pre vás je jedna z našich sedacích súprav, ktorá je vždy vyskladaná podľa vašich požiadaviek presne vám na mieru. Každá naša sedacia súprava je vyrábaná až po objednávke potom, ako si zákazník vyberie farebnú kombináciu, ktorá najlepšie doplní priestor, kde bude sedacia súprava umiestnená a samozrejme potom ako si zákazník vyberie jednu z ponúkaných prémiových koží. Na našej stránke www.oksedacky.sk máte na výber z veľkého množstva sedacích súprav najrôznejších veľkostí a tvarov. Každú s týchto sedačiek si môžete farebne nakombinovať presne podľa svojej predstavy. Ak je sedacia súprava objednaná, vyrobia ju pre vás na mieru tí najlepší remeselníci akých sme pre vás vedeli zabezpečiť. Poctivú ručnú prácu a presnosť tých našich majstrov je cítiť z každého kúska vašej novej sedacej súpravy a vďaka najlepším dostupným materiálom vrátane výstuh z pravého dreva obkolesených najmodernejšími výplňami, až po tú najluxusnejšiu taliansku kožu máte jednoducho istotu, že dojem luxusu a prémiového pohodlia si vaša sedacia súprava zachová ešte dlhé roky po vašej objednávke.

Ak hľadáte kvalitu, dizajnovo skvele zvládnutý skvost a možnosť individuálnej farebnej kombinácie presne podľa vašej predstavy ste určite na správnom mieste. Sme tu pre to aby sme vám splnili aj tie najtajnejšie túžby o sedacej súprave.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies